Je gegevens

Vertel ons hoe we contact met je kunnen opnemen.


Hoe kunnen we helpen?

Stel gerust een vraag of laat eenvoudigweg een reactie achter.


Contacten Vereniging:

Algemeen PrismaWorx VC Weert : vcweert@vcweert.nl

Bestuur:

Voorzitter Tjebbe Smit
Secretaris Sandra Veugelers
Penningmeester Sharda Kin
Algemeen Bestuurslid Ton Baetsen
Algemeen Bestuurslid Joost Verheijden

BELANGRIJKE CONTACTADRESSEN.

Secretariaat Sandra Veugelers secretaris-vcw@vcweert.nl
Penningmeester   Sharda Kin penningmeester-vcw@vcweert.nl
Ledenadministratie Sharda Kin ledenadministratie@vcweert.nl
Sponsoring Joost Verheijden sponsoring@vcweert.nl
Technische Commissie Tjebbe Smit tc-vcw@vcweert.nl
CMV-jeugd Maxime Bethlehem cmv@vcweert.nl
Wedstrijdsecretaris Danielle van Lierop wedstrijdsecretaris@vcweert.nl
Scheidsrechterszaken Evie Lamerikx scheidsrechter@vcweert.nl
PR en Communicatie Nicole Pepels pr@vcweert.nl
Kleding Jeanique Smits kleding@vcweert.nl
Zaalbeheer Sandra Saes zaalbeheer@vcweert.nl
Vertrouwenspersoon Yvonne Lacroix vcp@vcweert.nl