Bekijk hier het volledige programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthal
25 sep.12:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Accretos DS 4Aan de bron
25 sep.12:30PrismaWorx VC Weert MA 1 - Ledûb Volleybal MA 2Aan de bron
25 sep.12:30PrismaWorx VC Weert MA 2 - KLAVERBLAD / HHC MA 2Aan de bron
25 sep.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Grashoek DS 2Aan de bron
25 sep.14:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 1Aan de bron
25 sep.16:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - VC Fortutas DS 2Aan de bron
25 sep.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Landgraaf DS 1Aan de bron
26 sep.9:30S'62 N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1't Haeren
26 sep.10:00PrismaWorx VC Weert N6 1 - SV Aspargos N6 1't Haeren
Vervallen: 26 sep.15:30VC Maasdal N4 3 - PrismaWorx VC Weert N4 2
26 sep.16:30Peelpush N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 2De Korref
2 okt.13:15Bach SV MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 2Gymzaal Scheyvenstraat
2 okt.14:00Numidia/vcLimac MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1Sportzaal
2 okt.14:00VC Heerlen MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1A Gene Bek
2 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Ledûb Volleybal DS 4Aan de bron
2 okt.16:00VC Fortutas DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 3Sport- en squashcentrum
2 okt.16:30Accretos DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 6Het Maasveld
2 okt.17:30VC Maasdal DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 5De Tump
3 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N4 1 - VC Kessel N4 1Achter de Haof
3 okt.10:15PrismaWorx VC Weert N4 3 - Numidia/VC Limac N4 1Piushof
3 okt.10:30PrismaWorx VC Weert N4 1 - SV Ludentes N4 1Achter de Haof
3 okt.11:00PrismaWorx VC Weert N4 2 - VC HERO N4 1De Tump
3 okt.11:15PrismaWorx VC Weert N4 3 - SV Ludentes N4 2Piushof
3 okt.11:30PrismaWorx VC Weert N4 2 - Grashoek N4 1De Tump
9 okt.10:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - VC Heerlen MC 1Aan de bron
9 okt.10:30PrismaWorx VC Weert MC 2 - VC Fortutas MC 1Aan de bron
9 okt.11:00PrismaWorx VC Weert DS 1 - Bach SV DS 1Aan de bron
9 okt.12:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Bach SV DS 3Aan de bron
9 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MA 1 - Flamingo's'56 MA 2Aan de bron
9 okt.14:15VC Velden MA 1 - PrismaWorx VC Weert MA 2De Vilgaard
9 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC Kessel DS 2Aan de bron
9 okt.14:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - VC Kessel MB 2Aan de bron
9 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - Tupos DS 2Aan de bron
10 okt.13:00PrismaWorx VC Weert N4 1 - VC Olympia N4 1De Hamar
10 okt.14:00BVC Holyoke N4 3 - PrismaWorx VC Weert N4 1De Hamar
10 okt.14:00PrismaWorx VC Weert N6 1 - Revoc/VCB N6 2De Schans
10 okt.14:30PrismaWorx VC Weert N6 1 - VC Patrick N6 2De Schans
16 okt.10:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - Accretos MC 1Aan de bron
16 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MA 1 - Detac MA 1Aan de bron
16 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MA 2 - KLAVERBLAD / HHC MA 1Aan de bron
16 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - VC Velden DS 3Aan de bron
16 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - KLAVERBLAD / HHC DS 3Aan de bron
16 okt.14:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - KLAVERBLAD / HHC MB 2Aan de bron
16 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - Revoc/VCB DS 3Aan de bron
16 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4Aan de bron
16 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Livoc Liessel DS 1Aan de bron
16 okt.18:00VC Fortutas MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 2Sport- en squashcentrum
16 okt.19:00Bach SV DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 6Gymzaal Scheyvenstraat
17 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N4 1 - VC Maasdal N4 2Herteheym
17 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N4 3 - Stravoc N4 1De Grenslibel
17 okt.11:00BVC Holyoke N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 2De Ankerplaats
17 okt.11:00PrismaWorx VC Weert N4 1 - VC HERO N4 3Herteheym
Vervallen: 17 okt.11:00PrismaWorx VC Weert N4 3 - Bach SV N4 1
17 okt.11:30PrismaWorx VC Weert N4 2 - VC Kessel N4 2De Ankerplaats
23 okt.12:00The Athletes Foot/VC Sittardia MB 2 - PrismaWorx VC Weert MB 1Kleesj
23 okt.16:30Peelpush DS 5 - PrismaWorx VC Weert DS 3De Korref
23 okt.17:00Detac MA 1 - PrismaWorx VC Weert MA 1De Hekel
23 okt.17:00KLAVERBLAD / HHC MA 1 - PrismaWorx VC Weert MA 2Van Hornehal
23 okt.18:00VC Patrick MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1In de Bandert
23 okt.19:00KLAVERBLAD / HHC DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 4Van Hornehal
23 okt.19:00VC HERO DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 5Herteheym
23 okt.19:00Peelpush DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 1De Korref
24 okt.9:30PrismaWorx VC Weert N4 1 - BVC Holyoke N4 3Aan de bron
Vervallen: 24 okt.9:30PrismaWorx VC Weert N4 3 - VC HERO N4 2
24 okt.9:30KLAVERBLAD / HHC N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1Aan de bron
24 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N4 1 - Revoc/VCB N4 1Aan de bron
24 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N4 3 - VC Olympia N4 2Aan de bron
24 okt.10:00PrismaWorx VC Weert N6 1 - VC Athos '70 N6 1Aan de bron
29 okt.19:30Ledûb Volleybal MA 1 - PrismaWorx VC Weert MA 2Zuiderpoort
29 okt.20:00VC Kessel DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 4Achter de Haof
30 okt.13:00Tecona - ADC MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1Overmunthe
6 nov.10:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - VC Patrick MC 1Aan de bron
6 nov.10:30PrismaWorx VC Weert MC 2 - Livoc Liessel MC 1Aan de bron
6 nov.12:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5Aan de bron
6 nov.12:30PrismaWorx VC Weert MA 1 - DKJO MA 1Aan de bron
6 nov.12:30PrismaWorx VC Weert MA 2 - VC Velden MA 1Aan de bron
6 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - VC Olympia DS 3Aan de bron
6 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC HERO DS 2Aan de bron
6 nov.14:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - Numidia/vcLimac MB 1Aan de bron
6 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - KLAVERBLAD / HHC DS 4Aan de bron
6 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - VC HERO DS 4Aan de bron
6 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC HERO DS 1Aan de bron
7 nov.9:00PrismaWorx VC Weert N4 3 - VC Maasdal N4 1Sportzaal
Vervallen: 7 nov.10:00VC HERO N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 3
7 nov.16:00PrismaWorx VC Weert N4 2 - SV Aspargos N4 1De Korref
7 nov.16:30PrismaWorx VC Weert N4 2 - Peelpush N4 2De Korref
13 nov.13:45Ledûb Volleybal DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 2Zuiderpoort
13 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - VC Maasdal DS 2Aan de bron
13 nov.15:00Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5 - PrismaWorx VC Weert DS 6De Grenslibel
13 nov.15:00Hyundai Peter Janssen Stravoc MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1De Grenslibel
13 nov.16:00VC Kessel DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 4Achter de Haof
13 nov.16:15Vludoc '98 MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1Gitek Sport Sportcentrum
13 nov.16:30VC Olympia DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 1Piushof
13 nov.17:00DKJO MA 1 - PrismaWorx VC Weert MA 1De Weijer
13 nov.18:15Vludoc '98 DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 3Gitek Sport Sportcentrum
14 nov.10:00VC HERO N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1Herteheym
14 nov.11:00PrismaWorx VC Weert N6 1 - Bach SV N6 1Herteheym
20 nov.10:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - Vludoc '98 MC 1Aan de bron
20 nov.10:30PrismaWorx VC Weert MC 2 - Livoc Liessel MC 1Aan de bron
20 nov.12:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - BVC Holyoke DS 2Aan de bron
20 nov.12:30PrismaWorx VC Weert MA 1 - Nuvo'68 MA 1Aan de bron
20 nov.12:30PrismaWorx VC Weert MA 2 - Ledûb Volleybal MA 1Aan de bron
20 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Tupos DS 1Aan de bron
20 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Tecona - ADC DS 5Aan de bron
20 nov.14:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - The Athletes Foot/VC Sittardia MB 2Aan de bron
20 nov.16:30Tupos DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 4De Kazing
20 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Ledûb Volleybal DS 5Aan de bron
20 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Furos DS 1Aan de bron
21 nov.9:30VC Olympia N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 3Aan de bron
21 nov.9:30PrismaWorx VC Weert N6 1 - S'62 N6 1Aan de bron
21 nov.10:00PrismaWorx VC Weert N4 2 - BVC Holyoke N4 1Aan de bron
21 nov.10:00Revoc/VCB N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 1De Schans
21 nov.10:00Stravoc N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 3Aan de bron
21 nov.10:00SV Aspargos N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1Aan de bron
Vervallen: 21 nov.11:00PrismaWorx VC Weert N4 2 - VC Maasdal N4 3
21 nov.11:00VC Maasdal N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 1De Schans
27 nov.11:30Ledûb Volleybal MA 2 - PrismaWorx VC Weert MA 1Zuiderpoort
27 nov.14:30Accretos DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Het Maasveld
27 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - Revoc/VCB DS 3Aan de bron
27 nov.15:00KLAVERBLAD / HHC MA 2 - PrismaWorx VC Weert MA 2Van Hornehal
27 nov.16:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 5De Grenslibel
27 nov.17:00Hovoc DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 2Dendron Sporthal
27 nov.17:00BVC Holyoke DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 6De Hamar
27 nov.18:00VC S.E.C. DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Sporthal Polfermolen
28 nov.10:00SV Ludentes N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 3De Tump
28 nov.10:15SV Ludentes N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 1Piushof
28 nov.10:30VC Maasdal N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 3De Tump
28 nov.10:45VC Olympia N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 1Piushof
28 nov.12:00PrismaWorx VC Weert N6 1 - VC HERO N6 1Gymzaal Scheyvenstraat
28 nov.12:30Bach SV N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1Gymzaal Scheyvenstraat
28 nov.13:30SV Aspargos N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 2De Hamar
28 nov.14:00VC HERO N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 2De Hamar
4 dec.17:00Revoc/VCB DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 4De Schans
4 dec.18:00VC Fortutas MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 2Sport- en squashcentrum
4 dec.19:00Set Up DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1't Brugeind
11 dec.12:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 5Aan de bron
11 dec.12:30PrismaWorx VC Weert MA 2 - KLAVERBLAD / HHC MA 2Aan de bron
11 dec.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Grashoek DS 1Aan de bron
11 dec.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - BVC Holyoke DS 1Aan de bron
11 dec.14:45Flamingo's'56 MA 2 - PrismaWorx VC Weert MA 1Pica Mare
11 dec.16:00VC Kessel MB 2 - PrismaWorx VC Weert MB 1Achter de Haof
11 dec.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - VC Kessel DS 3Aan de bron
11 dec.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Landgraaf DS 2Aan de bron
11 dec.17:30VC Fortutas DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 5Sport- en squashcentrum
12 dec.9:00Numidia/VC Limac N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 3Sportzaal
12 dec.9:30VC Kessel N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 1Aan de bron
12 dec.9:30PrismaWorx VC Weert N6 1 - KLAVERBLAD / HHC N6 1Aan de bron
12 dec.10:00VC HERO N4 3 - PrismaWorx VC Weert N4 1Aan de bron
Vervallen: 12 dec.10:00Bach SV N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 3
12 dec.10:00VC Athos '70 N6 1 - PrismaWorx VC Weert N6 1Aan de bron
12 dec.10:30VC Kessel N4 2 - PrismaWorx VC Weert N4 2Aan de bron
12 dec.11:00Grashoek N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 2Aan de bron
18 dec.17:00Revoc/VCB DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Schans
18 dec.17:00VC HERO DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Herteheym
15 jan.17:00Grashoek DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3De Ankerplaats
15 jan.18:30Tupos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Kazing
15 jan.19:00VC Landgraaf DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Baneberg
21 jan.21:00Ledûb Volleybal DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 2Zuiderpoort
22 jan.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC Fortutas DS 1Aan de bron
22 jan.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Set Up DS 1Aan de bron
29 jan.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Revoc/VCB DS 1Aan de bron
29 jan.18:00VC Kessel DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Achter de Haof
29 jan.19:00Bach SV DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1burgemeester Hannenhal
5 feb.14:15VC Velden DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Vilgaard
5 feb.17:00KLAVERBLAD / HHC DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 3Van Hornehal
5 feb.17:00Livoc Liessel DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1De Smeltkroes
12 feb.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Peelpush DS 5Aan de bron
12 feb.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Peelpush DS 4Aan de bron
19 feb.16:30VC Olympia DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 2Piushof
19 feb.17:00VC HERO DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Herteheym
12 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Ledûb Volleybal DS 3Aan de bron
12 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Vludoc '98 DS 1Aan de bron
12 mrt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Olympia DS 2Aan de bron
19 mrt.18:00Furos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Rolduc
19 mrt.19:45Tecona - ADC DS 5 - PrismaWorx VC Weert DS 3Overmunthe
26 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Hovoc DS 2Aan de bron
26 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Accretos DS 2Aan de bron
26 mrt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC S.E.C. DS 1Aan de bron
2 apr.17:00BVC Holyoke DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 3De Hamar
2 apr.19:00Grashoek DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Ankerplaats
4 apr.20:00VC Landgraaf DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 1Baneberg
9 apr.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - VC Athos '70 DS 1Aan de bron
9 apr.14:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3Aan de bron
9 apr.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 2Aan de bron