Bekijk hier het volledige programma

DatumTijdThuisploeg UitploegSporthal
17 sep.12:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - Revoc/VCB MB 1Aan de bron
17 sep.13:00BVC Holyoke MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1De Hamar
17 sep.14:00ActiveRooy MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 3De Wetteling [2]
17 sep.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - VC Kessel DS 2Aan de bron
17 sep.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Olympia DS 1Aan de bron
17 sep.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Tecona ADC DS 7Aan de bron
17 sep.17:00BVC Holyoke HS 1 - PrismaWorx VC Weert HS 1De Hamar
24 sep.12:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - BVC Holyoke DS 3Aan de bron
1 okt.15:00VC Kessel MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 2Achter de Haof
1 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - SOMAS/Activia DS 3Aan de bron
1 okt.17:00Numidia/VC Limac DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 2Sportzaal
1 okt.18:00VC Fortutas DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 3Sport- en squashcentrum
4 okt.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - VC Fortutas HS 1Aan de bron
6 okt.20:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3Aan de bron
8 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - KLAVERBLAD / HHC MB 1Aan de bron
8 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - Revoc/VCB MC 2Aan de bron
8 okt.14:30PrismaWorx VC Weert MB 3 - Avance MB 1Aan de bron
8 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Furos DS 2Aan de bron
8 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - Numidia/VC Limac DS 3Aan de bron
8 okt.16:30PrismaWorx VC Weert MB 2 - VC Athos '70 MB 3Aan de bron
8 okt.17:00VC Polaris DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1't Hout
8 okt.19:00KLAVERBLAD / HHC DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 6Van Hornehal
15 okt.0:00The Athletes Foot/VC Sittardia MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1Kleesj
15 okt.14:00VC Heerlen DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3A Gene Bek
15 okt.14:30Revoc/VCB MC 2 - PrismaWorx VC Weert MC 1De Schans
15 okt.15:00BVC Holyoke DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 6De Hamar
15 okt.15:00Livoc Liessel MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 2De Smeltkroes
15 okt.15:00BVC Holyoke MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 3De Hamar
15 okt.15:30Tupos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Kazing
15 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Velden DS 1Aan de bron
15 okt.17:00BVC Holyoke DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 5De Hamar
15 okt.17:00VC Athos '70/VC Trivia HS 2 - PrismaWorx VC Weert HS 1De Kruisweide
15 okt.19:00VC Maasdal DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 4De Tump
18 okt.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Livoc Liessel HS 1Aan de bron
22 okt.12:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Asterix DS 2Aan de bron
22 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - Tupos MB 1Aan de bron
22 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - S'62 MC 1Aan de bron
22 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Revoc/VCB DS 1Aan de bron
22 okt.14:30PrismaWorx VC Weert MB 3 - S'62 MB 1Aan de bron
22 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Tecona ADC DS 4Aan de bron
22 okt.16:30Accretos DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 6Het Maasveld
22 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - VC Patrick DS 2Aan de bron
22 okt.16:30PrismaWorx VC Weert MB 2 - Hovoc MB 2Aan de bron
22 okt.19:00Jokers VC DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1De Heeg
29 okt.12:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Accretos DS 3Aan de bron
29 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - The Athletes Foot/VC Sittardia MB 1Aan de bron
29 okt.12:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - BVC Holyoke MC 1Aan de bron
29 okt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Accretos DS 2Aan de bron
29 okt.14:30PrismaWorx VC Weert MB 3 - Civitas MB 2Aan de bron
29 okt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - VC HERO DS 3Aan de bron
29 okt.16:30PrismaWorx VC Weert MB 2 - Civitas MB 1Aan de bron
1 nov.21:00Hovoc HS 4 - PrismaWorx VC Weert HS 1Dendron Sporthal
5 nov.14:00S'62 MC 1 - PrismaWorx VC Weert MC 1Sportcentrum Swalmen
5 nov.15:00Asterix DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 5D'n Adelaer
5 nov.16:00VC S.E.C. DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Sporthal Polfermolen
5 nov.16:00S'62 MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 3Sportcentrum Swalmen
5 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Landgraaf DS 1Aan de bron
5 nov.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - VC HERO DS 3Aan de bron
5 nov.19:00Bach SV DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 6Gymzaal Scheyvenstraat
8 nov.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Peelpush HS 3Aan de bron
12 nov.0:00Civitas MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 2Ruben Kogeldans Sporthal
12 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Grashoek DS 1Aan de bron
12 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Bach SV DS 2Aan de bron
12 nov.14:30PrismaWorx VC Weert MB 3 - BVC Holyoke MB 1Aan de bron
12 nov.16:00VC Patrick DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 4In de Bandert
12 nov.16:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 5De Grenslibel
12 nov.16:30VC Olympia MC 3 - PrismaWorx VC Weert MC 1Piushof
12 nov.16:45Nuvoc DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Nuvochal
12 nov.17:00KLAVERBLAD / HHC MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1Van Hornehal
17 nov.20:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Kessel DS 1Aan de bron
19 nov.13:00Avance MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 3Warandahal
19 nov.14:30Accretos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2Het Maasveld
19 nov.14:30Revoc/VCB MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1De Schans
19 nov.15:00Hovoc MB 2 - PrismaWorx VC Weert MB 2Dendron Sporthal
19 nov.16:00Ledûb Volleybal DS 5 - PrismaWorx VC Weert DS 3Zuiderpoort
19 nov.18:45VC Velden HS 1 - PrismaWorx VC Weert HS 1De Vilgaard
22 nov.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Ledûb Volleybal HS 3Aan de bron
26 nov.0:00Civitas DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 5Ruben Kogeldans Sporthal
26 nov.0:00Civitas MB 2 - PrismaWorx VC Weert MB 3Ruben Kogeldans Sporthal
26 nov.12:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - S'62 MC 2Aan de bron
26 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Ledûb Volleybal DS 4Aan de bron
26 nov.14:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - BVC Holyoke DS 2Aan de bron
26 nov.15:00Numidia/VC Limac DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 4Sportzaal
26 nov.15:30Tupos MB 1 - PrismaWorx VC Weert MB 1De Kazing
26 nov.16:30PrismaWorx VC Weert MB 2 - VC Kessel MB 1Aan de bron
3 dec.0:00Civitas HS 2 - PrismaWorx VC Weert HS 1Ruben Kogeldans Sporthal
3 dec.12:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Civitas DS 2Aan de bron
3 dec.12:30PrismaWorx VC Weert MB 1 - KLAVERBLAD / HHC MB 1Aan de bron
3 dec.14:15SOMAS/Activia DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 1Activiahal
3 dec.14:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - KLAVERBLAD / HHC DS 4Aan de bron
3 dec.14:30PrismaWorx VC Weert MB 3 - ActiveRooy MB 1Aan de bron
3 dec.16:30PrismaWorx VC Weert DS 4 - VC Maasdal DS 2Aan de bron
3 dec.16:30PrismaWorx VC Weert MB 2 - Livoc Liessel MB 1Aan de bron
8 dec.20:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Vocala DS 1Aan de bron
10 dec.13:00Fyrfad DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Universitair Sportcentrum UM Sports
10 dec.16:00S'62 MC 2 - PrismaWorx VC Weert MC 1Sportcentrum Swalmen
10 dec.16:30Accretos DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 5Het Maasveld
10 dec.17:00Bach SV DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2Gymzaal Scheyvenstraat
10 dec.18:00VC Olympia HS 2 - PrismaWorx VC Weert HS 1Piushof
13 dec.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Hovoc HS 3Aan de bron
17 dec.0:00Volley Tilburg DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 1Topsporthal Tilburg (T-Kwadraat)
17 dec.0:00Civitas DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2Ruben Kogeldans Sporthal
17 dec.12:30PrismaWorx VC Weert DS 5 - Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 4Aan de bron
17 dec.12:30PrismaWorx VC Weert MC 1 - VC Olympia MC 3Aan de bron
17 dec.14:30PrismaWorx VC Weert DS 6 - Accretos DS 2Aan de bron
17 dec.15:00Numidia/VC Limac DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 4Sportzaal
17 dec.15:00VC Athos '70 MB 3 - PrismaWorx VC Weert MB 2De Kruisweide
17 dec.15:15Tecona ADC DS 5 - PrismaWorx VC Weert DS 3Overmunthe
10 jan.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Civitas HS 2Aan de bron
14 jan.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Numidia/VC Limac DS 2Aan de bron
14 jan.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC Fortutas DS 1Aan de bron
21 jan.14:30Hyundai Peter Janssen Stravoc DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Grenslibel
21 jan.16:00Furos DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 3Rolduc
21 jan.16:00VC Fortutas HS 1 - PrismaWorx VC Weert HS 1Sport- en squashcentrum
21 jan.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Polaris DS 1Aan de bron
24 jan.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - VC Athos '70/VC Trivia HS 2Aan de bron
28 jan.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Tupos DS 1Aan de bron
28 jan.16:30VC Velden DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1De Vilgaard
28 jan.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC Heerlen DS 2Aan de bron
4 feb.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Jokers VC DS 1Aan de bron
4 feb.17:00Revoc/VCB DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Schans
4 feb.17:00Livoc Liessel HS 1 - PrismaWorx VC Weert HS 1De Smeltkroes
4 feb.19:45Tecona ADC DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 3Overmunthe
7 feb.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - Hovoc HS 4Aan de bron
11 feb.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - VC S.E.C. DS 2Aan de bron
13 feb.20:15VC Landgraaf DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Baneberg
2 mrt.20:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Nuvoc DS 1Aan de bron
4 mrt.19:00Grashoek DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 2De Ankerplaats
4 mrt.19:00Peelpush HS 3 - PrismaWorx VC Weert HS 1De Korref
7 mrt.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - VC Velden HS 1Aan de bron
11 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Accretos DS 1Aan de bron
11 mrt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Ledûb Volleybal DS 5Aan de bron
11 mrt.17:00VC Kessel DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Achter de Haof
16 mrt.20:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - KLAVERBLAD / HHC DS 1Aan de bron
18 mrt.13:45Ledûb Volleybal DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 2Zuiderpoort
18 mrt.13:45Ledûb Volleybal HS 3 - PrismaWorx VC Weert HS 1Zuiderpoort
21 mrt.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - VC Olympia HS 2Aan de bron
25 mrt.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Bach SV DS 1Aan de bron
25 mrt.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Fyrfad DS 2Aan de bron
25 mrt.17:00Vocala DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1De Slaterthal
1 apr.14:30PrismaWorx VC Weert DS 2 - Civitas DS 1Aan de bron
1 apr.16:30PrismaWorx VC Weert DS 1 - Volley Tilburg DS 2Aan de bron
1 apr.16:30PrismaWorx VC Weert DS 3 - Tecona ADC DS 5Aan de bron
1 apr.19:30Hovoc HS 3 - PrismaWorx VC Weert HS 1Dendron Sporthal
8 apr.17:00KLAVERBLAD / HHC DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Van Hornehal
11 apr.20:30PrismaWorx VC Weert HS 1 - BVC Holyoke HS 1Aan de bron
15 apr.13:00Tecona ADC DS 7 - PrismaWorx VC Weert DS 3Overmunthe
15 apr.17:00VC Kessel DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 2Achter de Haof
15 apr.18:00VC Olympia DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1Piushof
Contact opnemen

Vul onderstaande formulier in en wij nemen zo snel mogelijk contact met u op.

Niet leesbaar? Verander tekst. captcha txt

Typ uw zoektermen in. Druk op enter om te zoeken