Dames 1

Spelers:

Sophie Leenen
Silke Engbrenghof
Tessa Coenen
Daphne Smeets
Eline Baetsen
Veda Visser
Nina Jacobs
Fleur de Graef
Claudia Tegelaers
Nienke Smit
Kyra Smits

 Staf:

Coach:
Johan Tegelaers/Wim Stienen

Trainers:
Johan Tegelaers/Maxime Bethlehem

Training:
maandag 19.00-20.00 AdB
dinsdag 19.30-21.30 AdB
donderdag 20.00-22.00 AdB

Programma
Datum Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal
3 okt. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - HORNERHOF/HHC DS 2 Aan de bron
10 okt. 19:00 VC Olympia DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Piushof
14 okt. 21:00 Olsredlem DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1 MFC De Zwingel
17 okt. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Accretos DS 1 Aan de bron
31 okt. 17:30 Tecona - ADC DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Overmunthe
7 nov. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Tecona - ADC DS 3 Aan de bron
14 nov. 16:30 Tupos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1 De Kazing
21 nov. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1 Aan de bron
28 nov. 16:00 Ledub DS 4 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Zuiderpoort
12 dec. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Voerendaal DS 1 Aan de bron
16 jan. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Olsredlem DS 1 Aan de bron
23 jan. 17:00 HORNERHOF/HHC DS 2 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Van Hornehal
30 jan. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - VC Olympia DS 3 Aan de bron
6 feb. 18:00 Accretos DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1 De Kwiebus
27 feb. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Tecona - ADC DS 2 Aan de bron
6 mrt. 19:45 Tecona - ADC DS 3 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Overmunthe
13 mrt. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Tupos DS 1 Aan de bron
20 mrt. 14:45 Numidia/vcLimac DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1 Sportzaal
27 mrt. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Ledub DS 4 Aan de bron
10 apr. 18:00 VC Voerendaal DS 1 - PrismaWorx VC Weert DS 1 De Joffer (sportzaal)
17 apr. 14:30 PrismaWorx VC Weert DS 1 - Fyrfad DS 1 Aan de bron
Stand
# Team Wedstr. Punten
1 Tecona - ADC DS 2 3 15
2 Numidia/vcLimac DS 1 2 9
3 Ledub DS 4 2 8
4 Fyrfad DS 1 2 7
5 Accretos DS 1 2 6
6 HORNERHOF/HHC DS 2 2 5
7 VC Voerendaal DS 1 2 4
8 Olsredlem DS 1 1 2
9 PrismaWorx VC Weert DS 1 1 2
10 VC Olympia DS 3 2 1
11 Tecona - ADC DS 3 3 1
12 Tupos DS 1 2 0